+371 675 202 59, +371 291 135 84

Mēs cienam savus klientus un rūpējamies par viņu zobu veselību.
Mūsu klīnikas speciālistiem ir sertifikāti visiem piedāvātiem pakalpojumiem, kas ir akceptēti un saskaņoti ar Latvijas Zobārstu Asociāciju!

Par Speciālistu

NEWHOME

 

Neodent implanti!

Implanti ar mūža garantiju!

 

Mūsu klīnikā strādā tikai sertificēti speciālisti, kas ir izgājuši praksi un apmācību ārzemēs, kuri pastāvīgi uzlabo savas kvalifikācijas līmeni. Mēs integrējam praksē jaunās ārstēšanas metodes. Mūsu pieredze sastāda 20. gadus. Strādājam ar apdrošināšanas kompānijām: BALTA, BTA, GJENSIDIGE. Ārstam ir ļoti vieglas rokas, ir komforts pacientam zobārsta krēslā. Ārstam ir ļoti augstas apodaktilas iespējas. Izcilas zināšānas latviešu valodā, arī 20-gadu prakse latviešu kolektivā, kas dod iespēju patstavīgi paāugstīnāt profesionalo līmeni. ka iestiprinājums profesijas veiksmai- prakse - rezultats milzīga darba pieredze. Pacients vienmēr tiek satikts ar smaidu, pozitīvo enerģiju. Protezēšanas darbiem 10 gadu garantija!

Mūsu klīnika ir novērtēta un izvēlēta dalībai STV kanāla TV šovā "Caur ērkšķiem uz..."

MŪSU PAKALPOJUMI

HELIOMATERIĀLI

Zobu formas labošana, nepareizi augošu zobu rindas taisnošana, spraugu un robu likvidācija, sākotnējās krāsas atjaunošana, nepareiza sakodiena labošana. Pateicoties jaunākajiem heliomateriāliem.

RAUŠANA

Izmantojot modernās tehnoloģijas, jaunās anestēzijas un ārstēšanas metodes zoba izņemšanas process kļūst nesāpīgs, drošs un pat jautrs. Droši sazinieties ar mūsu speciālistiem, ja jums ir papildus jautājumi.

PROTEZĒŠANA

Porcelāna plāksnītes jeb venīri ir viens no labākajiem priekšzobu kosmētiskās atjaunošanas veidiem. Metodes būtība ir noslīpēto zoba emaljas aizstāšana ar porcelāna plāksnīti, kura dod fantastisko kosmētisko efektu.

IMPLANTI

Šīs metodes pamatā ir jaunu zobu iedzīvināšana kaulaudos kādreiz ekstrahēto zobu vietā. Izmantojot šo metodi, blakus zobi nav jāslīpē. viena seansa var izraut bojato zobu, ielikt impl. , ielikt zobu ar tulitejo noslogosanu.

MŪSU PERSONĀLS

Gražina Šandroha

Pēdējos gadus nodarbojās ar implantācijas darbiem. Pastāvīgi apmeklē seminārus un meistarklases, tādejādi paaugstinot savu kvalifikācijas līmeni. Nodarbojās ar audu plastisko ķirurģiju.

Katrīna Krastiņa

Pabeigusi Rīgas 1. medicīnas koledžu kā zobārsta asistente un Rīgas Stradiņa Universitāti kā zobu higiēniste. Specializējusies pilnā mites dobuma higiēnā un zobu balināšanā. Nepārtraukti turpina izglītoties un atjaunot zināšanas, apmeklējot dažādas lekcijas un kursus.

Mārīte Soroko

Zobārsta asistents