JAUNUMS!

Tiek izmantots implantācijā

Revolūcija audu adaptācijas procesā, kas ved pie apbrīnojamiem rezultātiem audu sadzīšanas ziņā.

Iegūšanas metodes APRF ļoti vienkārša. Tas neprasa īpašas iemaņas un aprīkojumu. Tā tiek veikta tieši pirms operācijas. Vakuuma asins savākšanas process notiek no pacienta vēnā speciālas caurules, tad asinis centrifugē ieteiktajā režīmā. Rezultātā pikas tiek nospiests īpašā presē, ar kuru mēs iegūstam diezgan blīvs membrānas, kas ir pietiekami spēcīga, elastīga apstrādāti, izmantojot smalkas ķirurģiskas šķēres, stabilas istabas temperatūrā.

Trombocītu-Rich fibrīna (PRF - trombocītu Rich fibrīna) - ir fibrīna matrica, kas satur citokīnus, augšanas faktoriem, un baltie asinsķermenīši, un spēj piešķirt tos ilgu laiku. To var izmantot kā kopu, un tādā veidā, membrānu. Profesors Chukrun ir viens no pionieriem pētījumā īpašību PRF. Advanced APRF (Advanced PRF) ir rezultāts viņa daudzu gadu pētījumiem. 

Sejas ādas atjaunošana ar I-PRF metodi

Mūsu ārsti seko jaunākām pasaules tendencēm. 

Viens no svarīgākajiem elementiem reģenerācijas ir trombocītu, kas ir avots autologo augšanas faktoru. Mēģināt izmantot trombocītu bagātu plazmu (PRP).

Saskaroties šādas problēmas:

jādivkāršo centrifugēšana ar pievienojot antikoagulanti, trombocītu koncentrāts polimerizācijas indukcijas izmantojot kalcija hlorīdu un liellopu trombīnu, nav pierādījumu, efektivitāti šīs tehnoloģijas

Salīdzinājums klasiskās tehnoloģijas un modificētu PRF APRF metodes. Paātrinājums vaskularizācijas 2,5 reizes (samazinot laiku līdz 2 nedēļām). Augstas koncentrācijas cilmes šūnu un endotēlija šūnām.